Основні питання

КУДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ З ДОДАТКОВИМИ ЗАПИТАННЯМИ?

З додатковими запитаннями, будь ласка, звертайтеся за номером телефону гарячої лінії: +38 (097) 620-45-56 протягом періоду проведення акції (робочі дні, з 10:00 до 18:00, вартість дзвінків – згідно з чинними тарифами операторів зв’язку) та за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті promo.rowenta.ua

ЯКИЙ ПЕРІОД ДІЇ АКЦІЇ?

Акція проводиться з 9 липня 2018 року (09:00:00) по 31 серпня 2018 року (23:59:59) включно.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Всі дієздатні громадяни України, які досягли 18-річчя та проживають на території України (крім АР Крим та зони проведення АТО).

Реєстрація

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Протягом періоду проведення акції з 09.07.2018 по 31.08.2018 включно придбати у будь-якому магазині, перелік яких визначений правилами акції, пилососи торгової марки Rowenta з мішком або без мішка, а саме такі моделі: : RO2611, RO3985, RO6831, RO6886, RO6331, RO6443, RO6455, RO2712, RO3718, RO3731, RO3753, RO3759, RO3786, RO3798, RO6941, RO6984, RO8341, RO8359, RO8370, RO7681.

Самостійно зареєструватися на сайті promo.rowenta.ua та завантажити електронну копію, фотографію чи скан-копію:

  • оригіналу фіскального чи товарного чека, що засвідчує придбання пилососа ТМ Rowenta протягом періоду проведення акції;

Реєстрація передбачає згоду на надання та обробку персональних даних. Необхідно зберігати оригінал чека, який засвідчує придбання продукції, до моменту вручення подарунку.

Чек, електронна копія, фотографії чи скан-копія оригіналу чека має містити дані про дату та місце придбання продукції, найменування та номенклатуру продукції, номер фіскального чеку. Електронна копія, фотографія чи скан-копія оригіналу чека, мають бути чіткими та розбірливими.

У разі невідповідності електронної копії, фотографії чи скан-копії оригіналу чека, вказаним вимогам Організатор чи Виконавець акції можуть затребувати повторного надання електронної копії, фотографії чи скан-копії оригіналу чека.

ДЕ МОЖНА ПРИДБАТИ АКЦІЙНУ ПРОДУКЦІЮ?

Для участі в акції придбати пилососи ТМ Rowenta можна виключно в таких магазинах на території України: «Епіцентр», «Фокстрот», «Ельдорадо», «Комфі», «Нова Лінія» а також у інтернет-магазинах www.f.ua, www.allo.ua та www.foxtrot.com.ua

ПРОТЯГОМ ЯКОГО ЧАСУ Я МОЖУ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Для участі в акції придбати пилососи ТМ Rowenta необхідно з 09 липня 2018 року по 31 серпня 2018 року включно.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Реєстрація для участі в акції проводиться на сайті promo.rowenta.ua. Щоб зареєструватися, внесіть всі необхідні персональні дані та завантажте електронну копію, фотографію чи скан-копію оригіналу чека, що засвідчує придбання пилососа ТМ Rowenta протягом періоду проведення акції.

ЧИ ПОТРІБНО ЗБЕРІГАТИ ОРИГІНАЛ ЧЕКА ДО ЗАВЕРШЕННЯ СТРОКІВ АКЦІЇ?

Обов’язково потрібно зберігати оригінали всіх зареєстрованих чеків до моменту вручення заохочень. Організатор залишає за собою право перевірити оригінал чека перед врученням заохочення акції.

ЧИ МОЖЛИВО ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДВА І БІЛЬШЕ ЧЕКІВ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Так. Зверніть увагу, що реєстрація на сайті promo.rowenta.ua є одноразовою, тому, у разі придбання більш ніж однієї одиниці продукції протягом періоду проведення акції, для кожної наступної реєстрації потрібно повторити всі дії, описані у відповіді на запитання «Як зареєструватися для участі в акції?».

Поставити питання

ЗАОХОЧЕННЯМИ АКЦІЇ Є:

Пилосос “Rowenta RO76981” - 5 пилососів щотижня, всього 40 пилососів

Флеш-накопичувач 8 гб, - 50 USB-флеш-накопичувачів щотижня, всього 400 USB-флеш-накопичувачів.

ЯКУ ІНФОРМАЦІЮ МЕНІ ПОТРІБНО НАДАТИ ОРГАНІЗАТОРУ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКУ?

Переможець для отримання Заохочень має протягом 5 (п’яти) календарних днів з дати отримання повідомлення про перемогу в Акції направити на e-mail rowenta.promo@gmail.com скан-копії наступних документів:

  • власного паспорту громадянина України (сторінки 1-2 обов’язково, сторінки 3 - 6 за потреби, сторінка з реєстрацією);
  • власної довідки про присвоєння ідентифікаційного податкового номеру;

Зазначені вище скан-копії документів повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чітко відображеними та розбірливими для читання.

ЧИ МОЖУ Я ОТРИМАТИ ДВА АБО БІЛЬШЕ ПОДАРУНКІВ?

Учасник Акції якого було визнано Переможцем згідно з умовами цих правил, має право на отримання не більше одного заохочення №1 та не більше одного заохочення №2.

УМОВИ ТА ТЕРМІНИ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Заохочення надсилаються засобами кур’єрської доставки «Нова Пошта» у відділення кур’єрської служби «Нова Пошта», що було вказане у листі

Подарунки акції будуть вручені до 20 вересня 2018 року.