НАЙКРАЩА ЯКІСТЬ ПРИБИРАННЯ

Питання та відповіді

КУДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ З ДОДАТКОВИМИ ЗАПИТАННЯМИ?

З додатковими запитаннями, будь ласка, звертайтеся за номером телефону гарячої лінії: +38 (097) 620-45-56 протягом періоду проведення акції (робочі дні, з 10:00 до 18:00, вартість дзвінків – згідно з чинними тарифами операторів зв’язку) та за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті promo.rowenta.ua

ЯКИЙ ПЕРІОД ДІЇ АКЦІЇ?

Акція проводиться з 15 грудня 2018 року (09:00:00) до 10 березня 2019 року (23:59:59) включно.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Всі дієздатні громадяни України, які досягли 18-річчя та проживають на території України (крім АР Крим та зони проведення ООС).

Не мають права брати участь в Акції: співробітники, представники Виконавця та Замовника, а також співробітники дилерів, дистриб’юторів та представники підприємств, що мають безпосереднє відношення до Виконавця та Замовника.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Протягом періоду проведення акції з 15.12.2018 до 10.03.2019 включно придбати у будь-якому магазині, перелік яких визначений правилами акції, пилососи торгової марки Rowenta з мішком або без мішка, а саме такі моделі: RO6984EA, RO6971EA, RO6963EA, RO7266EA, RO7283EA, RO8341EA, RO8370EA, RO7691EA, RO7681EA, RO6886EA, RO6883EA, RO6331EA, RO6373EA , RO6443EA, RO6455EA, RO6487EA, RO6495EA.

Самостійно зареєструватися на сайті promo.rowenta.ua та завантажити електронну копію, фотографію чи скан-копію:

  • оригіналу фіскального чи товарного чека, що засвідчує придбання пилососа ТМ Rowenta протягом періоду проведення акції;
  • оригіналу першої сторінки паспорту (або посвідки на постійне проживання та території України),
  • оригіналу ідентифікаційного коду (а для осіб, що відмовилися від ідентифікаційного номера, - зображення сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу).

Реєстрація передбачає згоду на надання та обробку персональних даних. Необхідно зберігати оригінал чека, який засвідчує придбання продукції, до моменту вручення подарунку.

Чек, електронна копія, фотографії чи скан-копія оригіналу чека має містити дані про дату та місце придбання продукції, найменування та номенклатуру продукції, номер фіскального чеку. Електронна копія, фотографія чи скан-копія оригіналу чека, мають бути чіткими та розбірливими.

У разі невідповідності електронної копії, фотографії чи скан-копії оригіналу чека, вказаним вимогам Замовник чи Виконавець акції можуть затребувати повторного надання електронної копії, фотографії чи скан-копії оригіналу чека.

ДЕ МОЖНА ПРИДБАТИ АКЦІЙНУ ПРОДУКЦІЮ?

Для участі в акції придбати пилососи ТМ Rowenta можна виключно в таких магазинах на території України: «Епіцентр», «Фокстрот», «Ельдорадо», «Комфі», «Нова Лінія» а також у інтернет-магазинах www.rozetka.com.ua, www.f.ua, www.allo.ua та www.foxtrot.com.ua

ПРОТЯГОМ ЯКОГО ЧАСУ Я МОЖУ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Для участі в акції придбати пилососи ТМ Rowenta необхідно з 15 грудня 2018 року до 10 березня 2019 року включно.

Чек необхідно зареєструвати на сайті promo.rowenta.ua з 15 грудня 2018 року до 10 березня 2019 року включно.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Реєстрація для участі в акції проводиться на сайті promo.rowenta.ua. Щоб зареєструватися, внесіть всі необхідні персональні дані та завантажте електронну копію, фотографію чи скан-копію оригіналу чека, що засвідчує придбання пилососа ТМ Rowenta протягом періоду проведення акції та завантажте електронну копію, фотографію чи скан-копію оригіналу першої сторінки паспорта та ідентифікаційного коду.

ЧИ ПОТРІБНО ЗБЕРІГАТИ ОРИГІНАЛ ЧЕКА ДО ЗАВЕРШЕННЯ СТРОКІВ АКЦІЇ?

Обов’язково потрібно зберігати оригінали всіх зареєстрованих чеків до моменту вручення заохочень. Організатор залишає за собою право перевірити оригінал чека перед врученням заохочення акції.

ЧИ МОЖЛИВО ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДВА І БІЛЬШЕ ЧЕКІВ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Так, але не більше 3-ох чеків. Зверніть увагу, що реєстрація на сайті promo.rowenta.ua є одноразовою, тому, у разі придбання більш ніж однієї одиниці продукції протягом періоду проведення акції, для кожної наступної реєстрації потрібно повторити всі дії, описані у відповіді на запитання «Як зареєструватися для участі в акції?».

ЯК ОТРИМАТИ ПОДАРУНОК ТА ЯКИЙ САМЕ ПОДАРУНОК?

Перші 800 учасників акції, що зареєструють принаймні один чек, здобувають право на отримання гарантованого подарунка від ТМ Rowenta, а саме – іграшку «Собака».

ЧИ МОЖУ Я ОТРИМАТИ ДВА АБО БІЛЬШЕ ПОДАРУНКІВ?

Так. Один Учасник Акції може максимально отримати не більше 3 (трьох) Заохочень акції, за умови, що Фонд Заохочень не буде вичерпано на момент реєстрації чеку.

УМОВИ ТА ТЕРМІНИ ОТРИМАННЯ ПОДАРУНКІВ

Заохочення надсилаються засобами кур’єрської доставки «Нова Пошта» у відділення кур’єрської служби «Нова Пошта», що було вказане при реєстрації.

Подарунки акції будуть вручені до 26 березня 2019 року.